Doprovodný program

Přihlaste se na některou z plánovaných doprovodných akcí.

 Doprovodný program ideálně doplňuje hlavní náplň konference - bloky přednášek a technické workshopy. Celodenní nabitý program prvního dne plný zajímavých prezentací, významných hostů a zákazníků zakončíme společenským večerem a druhý den nastartujeme sportem.

 

Společenský večer

Jak se nejlépe odreagovat po dlouhém dni stráveném u konferenčního stolu? Jednoznačně příjemnou společností, dobrým jídlem, pitím, hudbou a zajímavou podívanou. Společenský večer se uskuteční ve velkém sále. Doporučené neformální oblečení.

 

Orientační běh

Plynule navazujeme na tradici zavedenou divizí Safety & Infrastructure a připravujeme 4. ročník HxGN orientačního běhu. Druhý den ráno, již od 7.45 bude pro účastníky otevřena registrace. Trasy budou přizpůsobené začátečníkům i pokročilým běžcům, tedy jedna krátká a druhá delší. Vše plánováno s ohledem na to, že se jedná o sportovní výkony po společenském večeru. Těšíme se na nové tváře!

 

Prohlídka zámku

Pro ty, kteří ještě neměli možnost prohlédnout si interiéry zámku a dozvědět se něco více o historii Valče, budou ve středu ráno organizovány prohlídky s průvodci. 

 

Ranní relax s procházkou

Zajisté jsou mezi námi i ti, kteří si rádi odpustí ranní honbu za razítky se slepou mapou v ruce a historii zámku již mají prostudovanou. Pro ty připravíme něco nového. V tuto chvíli můžeme jen přiblížit, že to nebude nic fyzicky náročného. Sledujte webové stránky, více podrobností budeme průběžně doplňovat.

 

Na všechny zmiňované doprovodné akce je možné se přihlásit přes registrační formulář.