Ubytování

Prozkoumejte nabídku ubytování v hotelovém komplexu Zámek Valeč.

Hotelový komplex Zámek Valeč je rodinným podnikem s příjemnou a  přátelskou atmosférou. Zámek s přilehlým parkem, rybníky a hospodářským dvorem byl otevřen v červnu roku 2013. V hotelovém komplexu se neustále pracuje a majitelé hotelu stále vymýšlejí nové služby, které by mohli svým hostům nabídnout. Nejnovější částí hotelu je velkolepě rozšířené wellness o část zvanou Benátský dóm, která byla otevřena na začátkem loňského roku.

Během konference budete mít možnost vyzkoušet konferenční služby, komfortní a stylové ubytování, výtečnou gastronomii a luxusní wellness. Zajištěné je parkování a wi-fi připojení v celém hotelovém komplexu.

Výběr typu ubytování a jeho délka je součástí registračního formuláře. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 130 pokojů. Jakmile dojde k jejímu vyčerpání, budeme účastníkům rezervovat ubytování v partnerském Hotelu Hrotovice. Doprava účastníků na zámek a zpět bude zajištěna hotelovým mikrobusem.

 

Hotel Zámek ValečJednolůžkový pokoj 1.600 Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj 2.700 Kč/noc


K dispozici jsou případně i tří a čtyřlůžkové pokoje.
Další informace o hotelu a jeho službách najdete na stránkách http://hotel-valec.cz.

 

Sport V-Hotel HrotoviceJednolůžkový pokoj 1.200 Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj 1.900 Kč/noc


Další informace o hotelu a jeho službách najdete na stránkách http://hotel-hrotovice.cz.

 

Parkování zdarma na hotelovém parkovišti u zámku.

Pořadatel zajišťuje pro účastníky pouze rezervaci pokojů. Ubytování si hradí účastníci sami v hotelové recepci při odjezdu v hotovosti nebo kreditní kartou.